Ako si získať ľudí iných než som ja – workshop

Ako si získať ľudí iných než som ja

Stalo sa ti už, že si vysvetľoval úplne jasnú vec, snažil sa – a ten druhý… nič? Nechápal či stále si mlel svoje? Možno si len nehovoril jeho jazykom.
Máš teraz príležitosť spoznať extrémne jednoduchú a okamžite použiteľnú typológiu osobnosti, ktorú lektor používa už vyše dvadsať rokov vo vlastnej praxi.
Ako si získam sympatie druhého človeka? Čo koho naštve? Ako spoznám na prvý pohľad, či mám s týmto človekom hovoriť rýchlo a stručne alebo pomaly a detailne?
A hlavne – ako sa prestanem hnevať na iných, že sú iní? 🙂

Na workshope bude málo teórie a veľa životnej skúsenosti. Čím viac prípadov si prinesiete, čím viac otázok budete mať, tým viac vám tieto dve hodiny dajú do ďalších dní.

Dávid vyštudoval filozofiu, germanistiku, ekonómiu a má PhD. z experimentálneho manažmentu. Za viac než 20 rokov svojej manažérskej kariéry prešiel od najnižších postov až do vrcholového manažmentu vo viacerých firmách. V súčasnosti sa venuje poradenstvu a sprevádzaniu ľudí na ceste za ich cieľmi a snami.

Vstupné: 10€/os. (platí sa na mieste v hotovosti na základe spokojnosti)
Kto bude s workshopom nespokojný, má možnosť si svoje peniaze vziať pri odchode späť)

V prípade, že si želáte sa workshopu zúčastniť, prosím prihlasujte sa na david@leading-smart.com + tiež sa nám „zakliknite na udalosť“.

Tešíme sa na Vás

Váš Monsterscafe tím + David